Zlepšete signál své wifi díky plechovce.

Tohle je opravdu bombový nápad. Možná se vám stalo, že jste si na internetu přečetli nějaké ty zajímavosti o svém novém Wi-Fi routeru a to včetně jeho neuvěřitelného, několik stovek metrů velkého, dosahu a když jste si jej přinesli domů, výsledek nebyl až tak úžasný, jak jste očekávali. Problém je v tom, že drtivá většina Wi-Fi routerů nemá směrové antény.

Nasměrujte svůj signál správně

Díky absenci těchto antén, šíří svůj signál zkrátka všude okolo sebe rovnoměrně a to bez ohledu na to, kde se nachází počítače nebo další zařízení, která jsou na Wi-Fi závislá. Představte si, že byste měli možnost signál směřovat jen jedním směrem a vzít celou jeho sílu, včetně té, která se ztrácí tím, že září přímo do zdi vedle k sousedovi a nasměrovat ji na jednu stranu.

Bohatě bude stačit, když z okruhu 360 stupňů do kterého router posílá vlny záření uděláte jen 180 stupňů. Co když vám nyní řeknu, že to můžete udělat a to navíc zcela zadarmo díky jediné plechovce od piva! Plechovky jsou totiž z hliníkové slitiny a hliník jak známo například z proužků na zádech iPhone 6 není s Wi-Fi zářením největší kamarád. Stačí když k anténě nebo k celému routeru nalepíte roztříhanou plechovku a to tak, aby odrážela signál přesně tím směrem, kam potřebujete. Výsledek uvidíte okamžitě, Wi-Fi bude mít lepší signál a připojení bude rychlejší!!!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích. Podívejte se na podrobný video návod níže.