Podívejte se jak se změnili herci ze seriálu Krok za krokem za 25 let.

Herci z kultovního seriálu Krok za krokem, který se začal natáčet v roce 1991 se během 25 let změnili k nepoznání.

Nejspíš jste nevěděli, že název seriálu má dva významy. První význam má co do činění s hlavní zápletkou seriálu, tedy dávání všech věcí znovu do pořádku po rozvodu, nebo po smrti partnera, krok za krokem. Dalším významem je, že pro každého člena rodiny je přesně půlka zbytku rodiny nevlastní. Nevlastní bratr, matka, sestra, otec, syn, dcera.

Jak jistě víte, tak největší změna v seriálu přišla v roce 1995, kdy Carol otěhotněla. V posledním dílu jedné řady se jí narodila holčička Lilly a stala se jediným dítětem, které mělo v příjmení jak Lambert, tak Foster. V následující řadě byla Lilly ještě novorozeně, ovšem v té následující už jí bylo pět.

Za celou dobu natáčení (do roku 1998) se celkově odvysílalo sedm řad a průběžně se měnilo obsazení. Frankův synovec Cody, který byl pro J.T.ho vzorem a kterého Dana nesnášela ze všech nejvíc odešel z Port Washingtonu v roce 1996, aby mohl cestovat po světě (jeho představitel Sasha Mitchell byl ze seriálu vyhozen kvůli obvinění z domácího násilí). Cody se vrátil v roce 1998 jen do jednoho dílu. Ale i tak, byl jedním z nejoblíbenějších herců z tohoto seriálu.

A jak šel tedy s herci čas? Podívejte se do fotogalerie.

ZOBRAZIT DALŠÍ FOTKU ➔