3 věci, bez kterých se neobejde žádná legendární grilovačka

 

Léto už se blíží a s ním přichází ty nejlepší grilovačky. Bojíte se, že vás letos nikdo nepozve? Vezměte to do vlastních rukou. Uspořádejte letos legendární grilovačky, o kterých si budou šuškat všichni vaši přátelé. Poradíme vám, jak na to.

Díky pivnímu setu, nebudou žádného hosta bolet nohy

Pojďme vzít celou přípravu pěkně od podlahy, rozhlédněte se po své zahradě a zkuste si promyslet, kam všechny své hosty usadíte. S největší pravděpodobností už nějaké posezení pro rodinu máte. Ale bude to stačit? Pro legendární grilovačky je typické především to, že se na nich sejde spousta skvělých lidí a pro ty potřebujete dostatek místa. Levné a jednoduché řešení může být například pivní set, který na e-shopu Hawaj.cz po kliknutí na odkaz chci pivní set levně pořídíte už od 1 749 Kč.

Výčepní zařízení je prostě nutnost

Grilovačka bez piva? Nesmysl. Nezapomeňte, že my Češi jsme, co se týče piva, skuteční gurmáni a tomu, kdo nám přinese hnusné pivo, nic nedarujeme. Vsaďte na jistotu a na své zahradní párty podávejte krásně vychlazené a orosené pivečko z výčepního zařízení. Pokud chcete získat jedno z nich s 11% slevou, klikněte na následující odkaz chci výčepní zařízení se slevou. Nebojte, nemusíte hned kupovat profesionální mašinu a utratit za ni statisíce. Úplně vám postačí domácí varianta, udělá vám stejnou službu a rozhodně si na ni nemusíte brát půjčku.

Bůh žehnej tomu, kdo vynalezl zahradní gril

A to úplně nejdůležitější na závěr. Máme pro Vás přehled zahradních grilů. Nezáleží na tom, zda si vyberete plynový, gril na dřevěné uhlí, nebo lávový gril. Důležité je, že vám připraví výborné masíčko, zeleninu a sýry. Každý typ grilu má své výhody a nevýhody:

  • Grily na dřevěné uhlí – jsou celkem levné, kouř vykouzlí typickou atmosféru, ale na pohoštění si chvíli počkáte. V e-shopu Hawaj.cz na ně teď mají dost velké slevy, tak klikněte na nápis a vyberte si zahradní gril hned.
  • Plynové grily – jídlo máte téměř okamžitě hotové, ale tento druh zahradních grilů už nepatří mezi nejlevnější.
  • Lávové grily – příprava pochoutek na tomto grilu je velmi zdravá a ekologická. Nevýhoda je, že musíte občas kameny vyměnit. Záleží na tom, jak často se oddáváte grilovacím radovánkám.

Teď už víte vše podstatné, můžete vzít do ruky telefonu a hrdě oznámit přátelům: „V sobotu v šest vás čekám!”